ﺳﻪشنبه 26 تیر 1397
EN

نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند (ISE 2017)

نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند  (ISE 2017)به مدت  4 روز از 22 لغایت 25 تیرماه سال جاری به همت مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند پژوهشگاه نیرو، در محل دائمی نمایشگاه تخصصی شهرداری تهران برگزار خواهد شد.

نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند  (ISE 2017)
02 خرداد 1396 12:25

نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند  (ISE 2017)به مدت  4 روز از 22 لغایت 25 تیرماه سال جاری به همت مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند پژوهشگاه نیرو، در محل دائمی نمایشگاه تخصصی شهرداری تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه نیرو؛ نخستین نمایشگاه ایران اسمارت با هدف اعتباربخشی بنگاههای اقتصادی و بازرگانان و شرکت‌های خصوصی، گسترش فرصت‌های کسب و کار شرکت‌های داخلی  به ویژه شرکت‌های صاحب نام و تکنولوژی داخلی، گسترش بازار و بهبود فروش شرکت‌های داخلی ، ایجاد بستر گسترش بازار جهت کلیه شرکت‌های هوشمندسازی در زمینه‌های انرژی آب، برق، ساختمان، کشاورزی آبیاری و ایجاد بستری مناسب جهت بلوغ و به عرصه گذاردن طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی در تعامل با سرمایه گذاران ذی‌صلاح جهت به تولید رساندن طرح های مذکور و حمایت از سیاست های اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.

گفتنی است این نمایشگاه با حضور شرکتهای داخلی و چندین شرکت‌ خارجی فعال در حوزه هوشمند‌سازی از کشورهای کره، آلمان، سوئد، سوئیس، دانمارک، چین، مالزی، آسیای مرکزی و آسیای دور برگزار خواهد شد و امید می رود فرصت خوبی برای انتقال دانش و تبادل اطلاعات در این زمینه باشد. شناسایی شرکت‌های توانمند داخلی در بخش هوشمند سازی و تجمیع آنها در یک شبکه واحد و ایجاد بستر ارتباطی فی مابین این شرکت ها از اهداف این نمایشگاه می باشد. در این نمایشگاه بسیاری از شرکت‌ها و هسته‌های فناوری و نیز شرکت‌های دانش‌بنیان که در حوزه شبکه هوشمند انتقال، توزیع، اینترنت اشیا (IOT)، هوشمندسازی ساختمان، حمل و نقل و به طور کلی شهر هوشمند فعال هستند، گرد هم آمده و به تبادل دانش و اطلاعات خواهند پرداخت. انتظار می رود بابرپایی این نمایشگاه، ضمن به نمایش گذاشتن محصولات داخلی و خارجی در این زمینه، پس از پایان این گرد همایی، شرکت‌های فعال داخلی و خارجی و نیز قابلیت و توانمندی‌های آنان شناسایی شود و زمینه ارتباط این واحدها با یکدیگر در قالب یک شبکه فراهم گردد.

گفتنی است از فعالیت های جنبی این نمایشگاه ، برگزاری همایش مدیریتی با عنوان " فروش و مذاکرات هوشمند " در راستای ایجاد بازار و تعامل و هم‌نشینی مدیران داخلی و خارجی و بازرگانان و نمایندگان نهادها و ارگان‌های دولتی می باشد.  

نظرات ارسال شده

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.